7/24 Otoban Oto Çekici Oto Kurtarıcı Hizmeti

Akücü

 

Otoban Oto Çekici olarak, Sakarya, İzmit ve Düzce bölgesinde otoban, otoyol veya D-100 Karayolları üzerinde arıza yapan otomobil, otobüs, kamyonet, kamyon ve tır gibi motorlu taşıtlar için 7/24 yol yardım ve akü hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı yol yardım aracımız ve ekipmanımız, alanında uzman profesyonel ustalarımız ile 7/24 yardımınıza hazırız. 

Aracınız arıza mı yaptı? Otobanda yolda mı kaldınız? Dert etmeyin, bir telefon uzağınızdayız. 7/24 bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere en hızlı, en iyi, en kaliteli yol yardım hizmetini sunmak için elimizden geleni yaparız. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir. Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, akü değişim, akü takviyesi, marş, şarz, dinamo, alternatör ile ilgili yol yardım taleplerinizde yardıma hazırız.

Sakarya, Kocaeli ve Düzce bölgesinde otoban,otoyol ve D-100 karayolları üzerinde yol yardım ve akücü olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler: 

Sakarya, Adapazarı, İzmit, Kocaeli, Düzce, Hendek, Akyazı, Arifiye, Sapanca, Kırkpınar, Erenler, Maşukiye, Kartepe, Derince, Hereke, Yahyakaptan, Uzunçiftlik, Otoban Mc Donald's, Kuruçeşme, Geyve, Pamukova, Alifuatpaşa, Mekece, Karasu, Kocaali, Söğütlü, Ferizli, Erenler, Serdivan, Yazlık, Karaman, Korucuk, Camili 1, Camili 2, Eski Garajlar, Kaynarca, Karapürçek, Berceste Dinlenme Tesisleri, Gülpınar Dinlenme Tesisleri, Tem 76 Dinlenme Tesisleri, Mc Donalds Dinlenme Tesisi Otoban, Güneşler, Doğançay, Bağlarbaşı, Karaçam, Yukarı Kirazca

Sizlere en iyi ve en hızlı oto çekici hizmeti sunmaktayız.